درباره ما

درباره ما

گروه آسانسوری توربوسل زیرمجموعه شرکت دانش بنیان سنجش افزار خلیج فارس می‌باشد.

تیم مهندسی و طراحی شرکت سنجش افزار دارای بیش از 20 سال سابقه‌ طراحی و ساخت انواع مختلف سنسورهای اندازه گیری کمیت‌های نیرو، فشار، گشتاور براساس تکنولوژی استرین گیج می باشد.

تمرکز اصلی فعالیت‌ها و تولیدات این مجموعه برای صنایع مختلف نظامی بوده ولی در سال 1395 به منظور گسترش بازار با رویکرد تولید محصولات عمومی، با تولید انواع سنسورهای لودسل وارد بازار صنایع مختلف کشور گردید.

از جمله محصولات این مجموعه ساخت سنسورهای لودسل خاص با ظرفیت‌های مختلف برای صنایع فولاد ، ساخت سیستم‌های توزین ماشین آلات فیدرمیکسر، سنسورهای اندازه‌گیری دینامیک گشتاور و سنسورهای اندازه‌گیری وزن آسانسور می‌‌باشد.

در سال 1396 این مجموعه توانست با تولید سنسور لودسل آسانسور (سنسور وزن آسانسور) به عنوان اولین و تنها شرکت تولید کننده انواع مختلف لودسل برای سنسورهای اورلود آسانسور وارد بازار کشور گردد.

خوشبختانه در حال حاضر محصولات اورلود آسانسور در مدل‌های مختلف ، اورلود سیم بکسلی ، اورلود زیرکابینی با برند توربوسل در بازار کشور عرضه می‌گردد.

همچنین به مرور محصولات جدید به سبد گروه آسانسوری توربوسل اضافه گردید که به اورلود دیجیتال مغناطیسی، سنسورهای فتوسل نقطه‌ای و پرده‌ای و دستگاه تنظیم میزان کشش سیم بکسل را میتوان اشاره کرد.

لازم به ذکر است که می‌توانید تمامی محصولات توربوسل را از نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش این مجموعه در کشور تهیه فرمایید که در لینک زیر لیست فروشندگان توربوسل قرار دارد:

لیست تمامی فروشندگان گروه توربوسل

تمامی محصولات توربوسل با افتخار ساخت ایران است و دارای 2 سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط می‌باشد.

 

همه با هم حامی تولید ملی باشیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.