درباره ما

گروه آسانسوری توربوسل زیرمجموعه شرکت دانش بنیان سنجش افزار خلیج فارس می‌باشد.

تیم مهندسی و طراحی شرکت سنجش افزار دارای بیش از ۲۰ سال سابقه‌ طراحی و ساخت انواع مختلف سنسورهای اندازه گیری کمیت‌های نیرو، فشار، گشتاور براساس تکنولوژی استرین گیج می باشد.

تمرکز اصلی فعالیت‌ها و تولیدات این مجموعه برای صنایع مختلف نظامی بوده ولی در سال ۱۳۹۵ به منظور گسترش بازار با رویکرد تولید محصولات عمومی، با تولید انواع سنسورهای لودسل وارد بازار صنایع مختلف کشور گردید.

از جمله محصولات این مجموعه ساخت سنسورهای لودسل خاص با ظرفیت‌های مختلف برای صنایع فولاد ، ساخت سیستم‌های توزین ماشین آلات فیدرمیکسر، سنسورهای اندازه‌گیری دینامیک گشتاور و سنسورهای اندازه‌گیری وزن آسانسور می‌‌باشد.

در سال ۱۳۹۶ این مجموعه توانست با تولید سنسور لودسل آسانسور (سنسور وزن آسانسور) به عنوان اولین و تنها شرکت تولید کننده انواع مختلف لودسل برای سنسورهای اورلود آسانسور وارد بازار کشور گردد.

خوشبختانه در حال حاضر محصولات اورلود آسانسور در مدل‌های مختلف ، اورلود سیم بکسلی ، اورلود زیرکابینی با برند توربوسل در بازار کشور عرضه می‌گردد.

همچنین به مرور محصولات جدید به سبد گروه آسانسوری توربوسل اضافه گردید که به اورلود دیجیتال مغناطیسی، سنسورهای فتوسل نقطه‌ای و پرده‌ای و دستگاه تنظیم میزان کشش سیم بکسل را میتوان اشاره کرد.

لازم به ذکر است که می‌توانید تمامی محصولات توربوسل را از نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش این مجموعه در کشور تهیه فرمایید که در لینک زیر لیست فروشندگان توربوسل قرار دارد:

لیست تمامی فروشندگان گروه توربوسل

تمامی محصولات توربوسل با افتخار ساخت ایران است و دارای ۲ سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط می‌باشد.

 

همه با هم حامی تولید ملی باشیم.

۲۰

سال تجربه کاری در زمینه ابزار دقیق

درباره ما

گروه آسانسوری توربوسل زیرمجموعه شرکت دانش بنیان سنجش افزار خلیج فارس می‌باشد. تیم مهندسی و طراحی شرکت سنجش افزار دارای بیش از ۲۰ سال سابقه‌ طراحی و ساخت انواع مختلف سنسورهای اندازه گیری کمیت‌های نیرو، فشار، گشتاور بر اساس ...

چرا ما

خداوند را شاکریم که توانسته ایم محصولاتی تولید نماییم که دارای کیفیتی کاملا رقابتی بوده و به مراتب قیمت مناسب تری نسبت به مشابه وارداتی دارا است و در این مسیر پشتیبانی و خدمات کامل را به تمام همکاران و مشریانمان ارایه میکنیم.

۲ سال گارانتی تعویض

تمامی محصولات توربوسل دارای ۲ سال گارانتی تعویض بوده و علاوه بر آن به مدت ۱۰ سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

۲ ماه مهلت تست کیفیت

به منظور آسوده خاطر بودن شما از کیفیت محصولات توربوسل، از زمان نصب محصول به مدت ۲ ماه در صورت عدم رضایت مشتری، بدون شرط محصول دریافت و هزینه مرجوع می گردد.

قیمت مناسب

بدون شک محصولات توربوسل دارای مناسب ترین قیمت در بازار کشور بوده و ارائه می دهیم.